Skąd pomysł, żeby zająć się miłością?

Tak naprawdę, to tematy związane z miłością i związkami zajmowały mnie, zanim jeszcze zajęłam się coachingiem. W pracy, moimi klientami są osoby mające trudności w związkach, ze znalezieniem partnera. W tym zakresie im pomagam. Wiele już, na sesjach zostało powiedziane i zdecydowane. Zatem książka powstała już dawno, teraz jedynie przepisałam ją na papier, abyś mógł ją przeczytać.

O napisaniu książki myślałam, jak wiele osób, już od dawna. Ale były to raczej marzenia
w stylu: fajnie by było, może kiedyś, ale o czym mam napisać, itp.
To co mnie powstrzymywało, to od czego zacząć, na jaki temat, kto mi to wyda, kto zaprojektuje okładkę, i najważniejsze, kto ją kupi i będzie chciał przeczytać?
Te właśnie „przemyślenia” powodowały, że napisanie książki zostawało ciągle w sferze bliżej nieokreślonych marzeń.
Myślenie o sobie jak o autorze, było jak myślenie o sobie jak o kosmonaucie. Owszem możliwe, ale jakieś takie odległe…
Aż nastał ten dzień, gdy znalazłam się w odpowiednim miejscu i spotkałam odpowiednią osobę. Osobę, która powiedziała, że to jest proste i książkę może napisać każdy. W takim razie, ja też!

Oprócz spraw techniczno- organizacyjnych, doszło coś, czego się spodziewałam i jednocześnie obawiałam. Zmiana moja wewnętrzna. Zmiana w postrzeganiu siebie jako autora książki, jako osobę, która ma sporo do powiedzenia i zaoferowania ludziom. Najtrudniejszym momentem było powiedzenie tego głośno, na forum, do kamery.

Pisanie książki, to nie tylko tekst, to ogromna praca nad sobą.

SPIS TREŚCI

Książka składa się z trzech części. A Ty jesteś w swoim określonym momencie życia. Niektóre sprawy masz za sobą, niektórych jeszcze nie doświadczyłeś lub nie doświadczysz, a jeszcze inne dopiero czekają, aż je odkryjesz. Zachęcam Cię do zapoznania się ze wszystkimi tematami, nawet jeśli uważasz, że już jesteś weteranem w jakimś z nich, bo nigdy nie wiadomo na co trafisz za zakrętem. Potraktuj tę książkę jak podręcznik, do którego wraca się w przypadku wątpliwości lub potwierdzenia swoich racji.

  1. Pierwsza część zabierze Cię tam, gdzie jest trudno, tam gdzie wiele osób było, a nawet zostało. Dowiesz się dlaczego ludzie się rozstają i dlaczego tak ważna jest żałoba po rozstaniu.
  2. W drugiej części, znajdziesz odpowiedź na zagadkę wszech czasów. Jak stworzyć dobry i szczęśliwy związek. Nauczysz się też, jak go pielęgnować, aby dawał ci radość i szczęście.
  3. Trzecia część opowiada o tym, jak pokochać siebie i od czego zacząć swoją podróż do znalezienia miłości.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

©2020 Wykonane i wspierane przez www.brand-elevator.com 

We współpracy z www.bookmasterproject.com

Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?