Przychodząc na świat, mamy do wypełnienia określone role. Jesteśmy rodzicami, wykonujemy określony zawód, jesteśmy partnerami w związku, działamy w wolontariacie. Niektóre poznajemy szybciej, do innych docieramy w kolejnych etapach życia.

Racja, na początku naszego istnienia tu na ziemi, świadomie nie wiemy co jest naszym przeznaczeniem. Jednakże nasza Dusza wie doskonale i stara się nam to pokazywać. Znasz takie uczucie, że aż Cię korci, żeby zrobić coś inaczej niż wszyscy? Na przykład, urodziłeś się w rodzinie naukowców, a Ciebie ciągnie do malowania lub śpiewania i tańca?

To jest właśnie to „coś” do czego zostałeś powołany.

Na czym zatem, polega przygotowanie do przeznaczenia?

Abyś mógł podążać swoją drogą, potrzebujesz siły wewnętrznej i wytrwałości.

Zapytasz, a skąd ją wziąć? Budując Miłość Własną. Czyli, dbanie o swoje zdrowie, kondycję fizyczną, o odpowiednich ludzi wokół siebie, szanowanie swojego ciała, docenianie swoich starań, dawanie sobie nagród, umiejętność cieszenia się, posiadanie własnego zdania i umiejętność reagowania na krytykę.

Tego co jest Twoją misją w życiu, nikt nie podaje na talerzu. To jest „szukanie swojego imienia” – indiański zwyczaj. To jest odkrywanie warstwa po warstwie (jak w cebuli), tego Kim jesteś. I to odkrywanie z jednej strony jest ciekawe, a z drugiej trudne, bo wymaga od nas działania innego niż do tej pory. Inaczej mówiąc, wychodzenia ze swojego „wygodnego pudełeczka”.

Czyli siły i wytrwałości potrzebujesz, aby radzić sobie z trudnościami.

Zobacz, że ludzie, którzy z sukcesem realizują swoje cele i marzenia, to ludzie, którzy realizują swoje przeznaczenie, swoją misję, z jaką pojawili się w tym życiu. A mogą to robić, bo potrafią radzić sobie z trudnościami, jakie spotykają po drodze.

Dla wyjaśnienia! Trudność jest po to, aby znaleźć właściwe rozwiązanie dla Twojej sprawy, a nie po to, aby uprzykrzyć Ci życie.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

©2020 Wykonane i wspierane przez www.brand-elevator.com 

We współpracy z www.bookmasterproject.com

Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

%d bloggers like this: