Mam dla Ciebie świetną wiadomość!
Na randki możesz chodzić całe swoje życie!
I każdy rodzaj randek jest dla Ciebie.

Po pierwsze. Randki, to spotkania w celu zapoznania Pani lub Pana. Gdy jesteś na etapie poszukiwań swojej miłości, zauważasz w pewnym momencie, że Twoje życie wypełnione jest randkami. Chodzisz na nie codziennie. A jak jest urodzaj, to nawet dwa razy dziennie. Dzień bez randki, jest dniem straconym. Te pierwsze to umawianie się na lody, do kina, chodzenie za rękę. Starsza młodzież wychodzi wieczorami, całować się do nieprzytomności w ciemnym kącie. Bardziej dorośli umawiają się na kolację przy świecach, na spacery nocą, a jak przypadną sobie do gustu, to nawet ze śniadaniem do łóżka.

Pamiętaj!
Nie rezygnuj z chodzenia na randki. Nawet, jeśli setka ostatnich randek była klapą, może okazać się, że sto pierwsza będzie tą najlepszą.

Druga kategoria, to randki w związku. Spotkania mające na celu podgrzanie atmosfery, przypomnienia sobie za co się kochacie. Spędzenia czasu ze sobą. To jest ten cudowny moment, gdy dzieci zostają w domu, a Wy wychodzicie. Mam na myśli czas, kiedy nie odbieracie telefonów (chyba, że od opiekunki dzieci, bo polała się krew). Rozmawiacie o sprawach dotyczących waszych zainteresowań, marzeń, planów (ale nie remontu domu, naprawy samochodu, itp.) Przeznaczacie ten czas tylko dla siebie. Aby powspominać wspólne chwile, zanim zaczęliście planować wszystko z kalendarzem. Aby przypomnieć sobie, z jakiego powodu jesteście razem
i jak to nadal pielęgnować.

Pamiętaj!
Nie pozwól, aby nuda zaglądała Wam pod kołdrę.

Trzeci rodzaj, to randka z samym sobą.
Żyjesz w czasach gdzie liczy się tempo, bycie błyskotliwym. Żyjesz szybko, czujesz oddech konkurencji na karku. Aż w końcu męczy cię ten pośpiech. Dochodzisz do wniosku, że nie wiadomo po co to wszystko i czas trochę przystopować. Jak to zrobić? Umówić się ze sobą na randkę. Nawet jeśli jesteś w związku formalnym, nieformalnym, jesteś singlem lub w fazie poszukiwania, planuj spotkania ze sobą.
Ale takie, wiesz, wyjścia z domu. Randka przy oglądaniu filmu nie jest brana pod uwagę.

Pamiętaj!
Nie musisz iść do kawiarni. Zabierz się do parku, na wystawę, do kina. Gdziekolwiek, gdzie czujesz się dobrze.

Dlaczego to takie ważne? To jest czas, kiedy możesz być egoistą. Rozpieścić się jak dziecko. Jeść to co lubisz i jak lubisz. Wybrać taki film jaki chcesz, chodzić po plaży tak długo jak Ty masz na to ochotę. Bez konieczności dogadywania się. Umawiania, brania pod uwagę innej opinii niż Twoja. Randki ze sobą, są świetnym sposobem na zebranie myśli, lub uwolnienie tego co w nas siedzi. To jest czas na zobaczenie jak wygląda świat wokół. To jest czas na poznawanie siebie.

Obowiązkowe zadanie: Wpisz sobie do kalendarza, datę i godzinę randki z partnerem, ze sobą…

Napisz jak Ci poszło i kiedy to powtórzysz.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

©2020 Wykonane i wspierane przez www.brand-elevator.com 

We współpracy z www.bookmasterproject.com

Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

%d bloggers like this: