Miałam klientkę, ciągle poszukująca swojej miłości. Jej jedynym sposobem były wyjazdy na wczasy i na konferencje, gdzie liczyła na poznanie ewentualnego kandydata na partnera. Przeważnie wracała pełna wrażeń i sukcesów towarzyskich. Jednakże pewnego razu, zadzwoniła do mnie pod koniec pobytu z komentarzem:
„turnus mija, a ja nadal niczyja. I co teraz? Czy to już koniec?!”

Pewnie, że nie koniec. Jeśli jedna z formuł szukania partnera przestała się sprawdzać, to należy znaleźć inną, a najlepiej kilka.

Obecnie najbardziej popularnym sposobem, jest szukanie osoby do kochania na portalach randkowych.

Zanim jednak opowiem o korzyściach, zacznę od czarnego scenariusza. A dlaczego? Ponieważ bardzo często spotykam się z przekonaniem, że przez internet, to nie można nikogo ciekawego poznać albo, że tam sami dziwni ludzie mają swoje profile. To targowisko próżności. I w ogóle to nie warto się tam rejestrować, bo to strata czasu i strata swoich danych osobowych.

Jak masz nastawienie, że to strata czasu, albo głupi pomysł, to tak będzie.

I jeszcze jedno. Spotkałam się z opinią, iż z poszukiwaniami osoby na portalu, z którą człowiek chce spędzić resztę życia albo przynajmniej większą część, wiąże się spory wysiłek i zaangażowanie. To taaaka ciężka robota, bo to trzeba coś napisać o sobie, i pilnować się, żeby za bardzo nie nakłamać.
I jeszcze zdjęcie ładne wstawić. Najlepiej swoje.

No, to tyle na temat powodów. Bo jak mówi przysłowie „jak chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz znajdziesz powód”.

A jaki jest sposób na sukces w przypadku portalu randkowego?

Jeśli jesteś jeszcze przed doświadczeniem poszukiwań lub zostałeś już doświadczony nieudanymi próbami, to mam tu dla Ciebie wskazówki, jak dobrze się zaprezentować w takim miejscu.

Po pierwsze: Portale randkowe mają taką ciekawą funkcję, która załatwia temat pisania o sobie. Zazwyczaj w takim miejscu jest test do wypełnienia, który składa się z pytań określających Twoje cech osobowości, upodobania, zainteresowania. Czyli już na wstępie masz informacje o sobie, które ułatwią Ci napisanie swojej charakterystyki. Nieocenionym źródłem informacji o Tobie, są również znajomi i rodzina.

Taki test, jest jak egzamin pisemny na prawo jazdy. Dzięki niemu sprawdzisz, czy możesz już wyjechać na miasto, czyli poznawać ludzi i korzystać z tego.

Po drugie: zastanów się, kogo tak naprawdę szukasz. Czy to ma być ktoś na stałe, na zawsze i do grobowej deski? Czy to ma być osoba na kilka spotkań. Czy bardziej zależy Ci na seksie niż na romantycznych randkach?
To jest bardzo ważne, bo sposób przekazu anonsu, przyciągnie do Ciebie konkretnie takich ludzi, o jakich napiszesz.

Po trzecie: Co możesz i chcesz zaoferować. Tutaj dobrym rozwiązaniem jest napisanie konkretnego opisu swoich oczekiwań i tego co masz do zaoferowania. Przydadzą Ci się podpowiedzi z wcześniej rozwiązanego testu.

Po czwarte: Odpowiadaj tylko na zapytania i oferty, które pasują do twojego opisu. Pozwoli Ci to, już na wstępnie wybrać te najtrafniejsze oferty oraz uniknąć rozczarowania podczas spotkania na żywo.

Po piąte: Nie zrażaj się po pierwszej nieudanej rozmowie, dziwnym spotkaniu, randce pomyłce. Umawiaj się na kolejne!

Poznawanie ludzi poprzez portal randkowy, jest jak jazda próbna samochodem. Zanim wybierzesz właściwy model, rocznik i kolor, próbujesz i porównujesz. Może być tak, że sprawdzisz tysiąc modeli i nic, a w tysiąc pierwszym zaiskrzy!

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

©2020 Wykonane i wspierane przez www.brand-elevator.com 

We współpracy z www.bookmasterproject.com

Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

%d bloggers like this: